• 8. marec - Medzinárodný deň žien

• Milé kolegyne, mamky, babky, sestry, tety, milé dámy, dovoľte, aby som Vám v mene všetkých mužov Základnej školy Laborecká 66 Humenné poblahoželal k Vášmu sviatku. Ďakujeme za všetko dobro, čo pre nás robíte a za lásku, ktorú nám venujete.

• Hudobný park

• Naša škola sa spoločne so SZUŠ Via Arto uchádza o podporu so svojim projektom Hudobný park v rámci Participatívneho rozpočtu mesta Humenné. Prosíme Vás o podporu. Potrebné informácie nájdete na https://www.humenne.sk/Hlasovanie-obcanov/.

• IQ olympiáda.

• Naši žiaci druhého stupňa sa pravidelne už niekoľko rokov zúčastňujú súťažného podujatia IQ olympiáda. Pred dvoma rokmi sme mali dokonca druhú najvyššiu účasť na východnom Slovensku. Poďme to zopakovať aj teraz. Podmienkou účasti je zaregistrovať sa. Pri tom majú svoju úlohu aj rodičia, ktorí potvrdzujú súhlas s účasťou svojho dieťaťa v maili, ktorý dostanú od organizátorov. Registráciu uskutočníme na hodinách informatiky.