• Nové športoviská otvárajú dvere.

• Areál našej základnej školy zdobia od minulého týždňa vynovené rekonštruované športoviská: multifunkčné ihrisko, hokejbalové ihrisko a antuková bežecká dráha. Stalo sa tak vďaka finančnej podpore Fondu na podporu športu a mesta Humenné. Napriek tomu, že sú prázdniny, môžu areál využívať deti i mládež. Doba užívania - pokiaľ je vidno :-).  Hokejbalové ihrisko je primárne určené na tréningy našich hokejbalových talentov - Levíčat. Treba si teda len vystriehnuť voľnú chvíľu.

Správajme sa tak, aby nám areál slúžil dlho k všeobecnej spokojnosti!

• Obchodná verejná súťaž

• Základná škola, Laborecká 66, 066 01 Humenné

vyhlasuje podľa ustanovení § 281 až 288  Obchodného zákonníka

obchodnú verejnú súťaž

na podávanie návrhov na uzatvorenie zmluvy na prenájom nebytových priestorov s týmito podmienkami:

Charakteristika:

Nebytové priestory v pavilóne ročníkov 1. – 4. na prízemí tvoria:

• učebňa č. 61 o rozlohe 67,60 m2
            • učebňa č. 62 o rozlohe 70,60 m2
            • šatňa o rozlohe  43,10 m2,
            • sociálne zariadenia a ekonomat č. 58, 59, 60 o rozlohe 38,40 m2
            • chodba o rozlohe  112,00 m2

Priestory s celkovou výmerou 331,70 m2 sú vhodné na prevádzkovanie školy alebo školského zariadenia. Minimálna cena za nájom nebytového priestoru je 7 EUR/m2/rok.

PODMIENKY VEREJNEJ OBCHODNEJ SÚŤAŽE:

Súťažiaci môžu doručiť svoje písomné návrhy na uzatvorenie nájomnej zmluvy v uzatvorenej obálke s označením OBCHODNÁ VEREJNÁ SÚŤAŽ NA OBSADENIE NEBYTOVÝCH PRIESTOROV, Základná škola, Laborecká 66, Humenné – NEOTVÁRAŤ najneskôr do 25.07.2022 do 15.00 h na Mestský úrad, sekretariát primátora mesta, Kukorelliho 34,  066 28  Humenné.

Vzor súťažného návrhu zmluvy je možné získať:

• v Základnej škole, Laborecká 66, Humenné, tel. 0911 600 142, 0905 433 945
            • na internetovej stránke školy zslabhe.edupage.org
            • na internetovej stránke mesta www.humenne.sk v sekcii Podnikateľ, Obchodné verejné súťaže

Návrh nájomnej zmluvy musí obsahovať :

1. meno/názov a adresu uchádzača,
            2. jeho identifikačné  údaje, IČO alebo rodné číslo
            3. účel nájmu
            4. ponúkanú cenu za m2/rok
            5. návrh nájomnej zmluvy, ktorý musí byť uchádzačom podpísaný

Pozn.: Ponúkaná cena nemá byť nižšia ako je uvedená minimálna cena za nájom nebytového priestoru za m2/rok podľa druhu využitia priestoru.

V minimálnych cenách za nájom nebytových priestorov nie sú zahrnuté úhrady, spojené s užívaním nebytového priestoru (energie, voda a pod.), ktoré sú účtované podľa skutočnej spotreby a hradí ich nájomca osobitne. Súťažný návrh musí obsahovať aj potvrdenie o úhrade zábezpeky na účet vyhlasovateľa súťaže vo výške päťmesačného minimálneho nájmu podľa vyhlásených podmienok súťaže (967,50 EUR). Neúspešným súťažiacim bude zábezpeka vrátená po vyhodnotení súťaže. Víťaznému súťažiacemu bude zábezpeka započítaná pri tvorbe depozitu nájomného pri podpise nájomnej zmluvy. Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo zrušiť, zmeniť, doplniť podmienky súťaže alebo nevybrať žiadneho uchádzača.

Technické informácie o voľných nebytových priestorov  Vám budú poskytnuté  na riaditeľstve ZŠ Laborecká a na telefónnych číslach 0911 600 142 a 0905 433 945. Obhliadka priestorov sa uskutoční 18. júla 2022 (pondelok) v čase 10.00 h – 15.00 h, prípadne ďalšia podľa dohody.

V Humennom dňa 08.07.2022

PaedDr. Alexander Fecura, riaditeľ ZŠ