• Súčasnosť školy

•

V súčasnosti je riaditeľom školy PaedDr. Alexander Fecura, ktorý bol do funkcie menovaný 1. mája 2014 po Mgr. Ľubomíre Vatľakovej. Tá bola riaditeľkou školy 10 rokov.

Zástupkyňou je v súčasnosti Mgr. Viera Belančinová.

Máme 10 tried, odborné učebne výtvarnej a hudobnej výchovy, chémie a biológie, jazykov, 2 počítačové učebne, učebňu spoločenských vied, multimediálnu učebňu a školskú knižnicu. V každej triede je dataprojektor a interaktívna, resp. premietacia tabuľa.

Počítače a interaktívne tabule sa využívajú vo vyučovaní všetkých predmetov, pričom naplno využívame elektronickú žiacku knižku, internetové stránky zamerané na rôzne testy a domáce úlohy pre žiakov.

Budova školy sa skladá z piatich traktov:

- v prvom sa nachádza vestibul a kancelárie,

- v druhom učebne a kabinety,

- v treťom telocvičňa,

- vo štvrtom školská jedáleň a dielne,

- v piatom sú priestory prenajaté Súkromnej ZUŠ Via arto a Súkromnej SOŠ Elba Prešov.

V exteriéri sa nachádzajú ihriská, bežecká dráha, basketbalové ihrisko a ihrisko na ľahkú atletiku.