• Zbierka Hodina deťom

Dňa 21.3.2024 sa uskutoční celoslovenská zbierka Hodina deťom, kde dobrovoľnícke tímy z celého Slovenska budú v uliciach zbierať príspevky do pokladničiek. Výnos je určený na pomoc deťom z jednorodičovských rodín, ktoré sú ohrozené chudobou a sociálnym vylúčením. Zbierku každoročne už viac ako 20 rokov organizuje Nadácia pre deti Slovenska. Aj tento rok sa naša škola rozhodla do zbierky zapojiť a to v čase od 9:40 - 12:15 h. V tomto čase môžu žiaci, zamestnanci či rodičia prispieť do pokladničky v našej škole. Vopred ďakujeme.
            Realizáciu zbierky má na starosti náš Školský parlament.

• Zbierka na dobrú vec

Naša škola sa pripojila k výzve Občianskeho združenia Maják nádeje, ktoré sa stará o mamičky s deťmi, ktoré sa ocitli v núdzi. V piatok 15. marca uskutočníme zbierku, v ktorej za príspevok 3 eurá dostane žiak srdiečko, vyrobené s materinskou láskou, ale aj zúfalstvom. Pomôžme ľuďom, ktorí sa nie vlastnou vinou ocitli v nezávideniahodnej situácii. Vopred ďakujeme.

Piatok 29. 3. 2024